1 Kasım Perşembe - Günlük Çin Burçları

1 Kasım Perşembe - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Tavşan burcu…

FARE

Bugünün enerjisi, daha önce ertelediğiniz yarım kalan sıkıcı işi tamamlamak için sizi teşvik edebilir. Bu yüzden bugün bir şey yapmak istediğinizde durdurulamaz bir güce sahip olacaksınız.

BOĞA

İlk olarak karşınızdakinin konuşmasına izin verin. Çünkü konuşmadan önce dinlemenin avantajları olabilir. En azından insanların söz konusu olaya ya da duruma bakış açısını anlayabilirsiniz.

KAPLAN

Son haftalarda aniden ortaya çıkan problemlerle uğraşmakta usta oldunuz. Bu yüzden daha fazla sorun istemiyorsunuz, çünkü artık üstesinden gelmekte zorlanmaya başladınız.

TAVŞAN

Bir problemi yalnızca dile getirmek, ondan kolayca kurtulabileceğiniz anlamına gelmez. Meseleyi tartışmaktan kaçmadan, dürüstçe konuşmanın tam yeri ve zamanı olduğunu biliyorsunuz.

EJDERHA

Bazı şeylerin çabuk gerçekleşmeyeceğini bilseniz de bekliyorsunuz. Çünkü süreci hızlandırmanın bir yolu olabileceğini düşünüyorsunuz. Bazı işler zaman alabilir. Bu arada kendinizi başka işlerle meşgul etmelisiniz.

YILAN

Bugün ekstra hassas olmanızın bir nedeni var mı? Normalde görmezden geleceğiniz olayları bugün ciddiye alıp sinirleniyorsunuz. Emin olun, bu şekilde hisseden sadece siz değilsiniz.

AT

Bugün etrafınızdaki insanların karamsar ruh haline ortak olmanıza ve paylaşmanıza gerek yok. Kendilerine göre geçerli sebepleri olabilir. Ancak bu sizi ilgilendirmez. Kendi motivasyonunuzu yüksek tutmalısınız.

KEÇİ

İyi yönettiğinizi düşündüğünüz durumu biraz daha kontrol altına almalısınız. Kayıtsız kalmamak, tuzaklara karşı hazırlıklı olmak demektir.

MAYMUN

İyi niyetli arkadaşlarınız ve aileniz istediğinizi söylemenize rağmen tavsiyeler vermekte ısrar ediyor. Size vakit ayırdıkları için minnettarsınız. Ancak bazı konuları kendiniz halletmek istiyorsanız, onlara karşı dürüst olun.

HOROZ

Ne istediğinizi düşünmek için zamana ihtiyacınız var. Düşünmeden hareket etmek yanlış yapmanızı kolaylaştırır. Dikkatli adımlar atmalısınız.

KÖPEK

Çok çalışmak bir erdemdir. Bugün önemli olan, akıllıca ve pratik işler üzerinde çalışmanız. Zamanınız çok kısıtlı ve üstesinden gelinmesi gereken yığınla göreviniz var.

DOMUZ

Arkadaşınıza katılmayabilirsiniz. Aynı zamanda onu desteklemek de istemiyorsunuz. Ondan farklı olan bakış açınızı ifade edin. Söylediklerinizin düşünülmesi yönünde onları teşvik edin ve dilgen olmayın.