1 Haziran - Günlük Çin Burçları

1 Haziran - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Boğa burcu…

FARE

Çevrenizdeki insanları kendinizden uzaklaştırmakla büyük bir hata yapıyorsunuz. Sizin iyiliğinizi istediklerini göremiyor musunuz? Bu tuhaf ruh halinden kurtulmanız gerekiyor.

BOĞA

Boğa burcu olarak, bugün sizi köşeye sıkıştırmaya çalışan insanlara dikkat edin. Sizin için önemi olan değerlerle dalga geçilmesi, tartışma çıkmasına neden olacaktır.

KAPLAN

İnsanlarla ilgili işler yapıyorsanız, nasıl iletişime geçeceğinizi düşünün. Başarılı olacağınızı biliyorsunuz, sadece sizin için doğru olan yöntemi bulmalısınız.

TAVŞAN

Adalet gerektiren durumlarda katı olmaktan çekinmeyin. Çünkü bugün aynı anda iki farklı kişi sizden gereksiz isteklerde bulunacak.

EJDERHA

Bazı şeyleri çabuk, ama rastgele bulduğunuza inanıyorsunuz. Bugün içinden çıkamadığını konular size çok ağır gelebilir. Belki de biraz yavaş ilerlemelisiniz.

YILAN

Birileri, sır sakladığınızı biliyor. Sırrınızı öğrenebilmek için ısrar etseler bile, hiçbir şey anlatmayacaksınız. Bunun için size darılacak olan varsa, hiç umursamayın.

AT

Aklınızdan geçenler, endişeleriniz kadar heyecan verici. Diğer insanlar sizin gibi düşünmeyebilir ama sizi neşelendiren şeyi anlamalarını sağlayabilecek ne söyleyebileceğinizi düşünün.

KEÇİ

Bazı şeyler yolunda gitmediğinde, çabucak çözüme ulaşmak için hızlı düşünüp karar vermeniz gerekir. Zamanınızı iyi kullanırsanız, doğruluğundan emin olduğunuz çözüm yöntemlerini keşfedebilirsiniz. 

MAYMUN

Planlama yapmak, güçlü yanlarınızdan biri ve son günlerde daha fazla iş yapabilmek için, bu planlamalara daha çok ihtiyacınız oluyor.

HOROZ

Bugün yapacak birçok iş var, hepsini nasıl bitireceğinizi bilemiyorsunuz. Bu konuda sizden beklentisi olanların, kapasitenizi bilmelerini sağlayın.

KÖPEK

Bugün kendinizi çok sinirli hissediyorsunuz ama sizinle aynı fikirde olmayan insanlara saldırgan tavırlarla yaklaşmanıza gerek yok.

DOMUZ

Haftaya bir tartışmayla başlamak, planlamadığınız bir durumdu. Ancak, yine de böyle bir tartışma olmasından memnunsunuz. Çünkü bu hararetli konuşma, bazı şeylerin su yüzüne çıkmasını sağladı.