1 Ekim Salı- Günlük Çin Burçları

1 Ekim Salı- Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Ejderha burcu…

FARE

Bugünün enerjisi, daha önce ertelediğiniz yarım kalan sıkıcı işi tamamlamak için sizi teşvik edebilir. Bu nedenle özellikle bugün durdurulamayabilirsiniz.

BOĞA

Bazı kişilerin size baskı yaptığını hissedebilirsiniz. Acele etmemek gerektiğini açıklayın. Biraz daha sabırlı olmaları yönünde teşvik edin.

KAPLAN

Son haftalarda aniden ortaya çıkan problemlerle uğraşmakta usta oldunuz. Bu yüzden daha fazla sorun istemiyorsunuz. Çünkü üstesinden gelmekte zorlanmaya başladınız.

TAVŞAN

Bir problemi yalnızca dile getirmek, ondan kolayca kurtulabileceğiniz anlamına gelmez. Meseleyi tartışmaktan kaçmadan dürüstçe konuşmanın tam yeri ve zamanı olduğunu biliyorsunuz.

EJDERHA

İyi etkiler yaratmak için elinizden gelen her şeyi deniyorsunuz. Ancak pek de başarılı olduğunuz söylenemez. Çünkü gerçek hislerinizi saklayamıyorsunuz.

YILAN

Bugün ekstra hassas olmanızın bir nedeni var mı? Normalde görmezden geleceğiniz olayları bugün ciddiye alıp sinirleniyorsunuz. Emin olun, bu şekilde hisseden sadece siz değilsiniz.

AT

Aynı yöne gitmeyecekseniz, insanları takip etmenin bir anlamı yok. Ne istediğinizi düşünün ve hayallerinizin peşinden gidin.

KEÇİ

İyi yönettiğinizi düşündüğünüz durumu biraz daha kontrol altına almalısınız. Kayıtsız kalmamak, tuzaklara karşı hazırlıklı olmak demektir.

MAYMUN

Yapılan işler ya da yorumlar üzerine her zaman bir şeyler söylemek zorunda değilsiniz. Her şeyin tam olduğunu ve ekleyecek bir şeyiniz olmadığını söylemekten kaçınmayın. Çünkü bu, karşınızdakini onore eder.  

HOROZ

Ne istediğinizi düşünmek için zamana ihtiyacınız var. Düşünmeden hareket etmek yanlış yapmanızı kolaylaştırır. Dikkatli adımlar atmanızda fayda var.

KÖPEK

Çok çalışmak bir erdemdir. Bugün önemli olan, çok çalışmak yerine akıllıca ve pratik işler yapmaktır.

DOMUZ

İnsanları alkışlamak, kendilerini iyi hissetmelerini sağlar. Başarılarından dolayı tebrik edin, iyi dileklerinizi eksik etmeyin. Bu şekilde davranmak sizi de yüceltir.