1 Ekim Pazartesi - Günlük Çin Burçları

1 Ekim Pazartesi - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Maymun burcu…
FARE
Bugün karşılaştığınız sorunlarla ilgili olarak, hemen bir şey yapmanız gerektiğini hissedebilirsiniz. Ancak ezbere hareket etmenin cazibesine kapılmayın...
BOĞA
Çevrenizde, aynı olayı farklı açılardan değerlendiren insanlar olabilir. Bazı şeyler hakkında neden farklı düşündüklerini sorun ve sebeplerini dikkatlice dinleyin.
KAPLAN
İnsanların uygun görmediği şeyler yapıyorsanız, ne yaptığınızı sorguladıklarında, aslında sizi yermek için sebep bulmaya çalışıyor olabilirler. Kötü niyetli olduklarından şüpheleniyorsanz, ellerine fazla malzeme vermemelisiniz.
TAVŞAN
Sizi takip etmeleri için birilerini ikna etmeye çabaladığınız bir anda, fazla ısrar etmemeniz gerektiğini hissederseniz, durun. Hislerinize güvenmeniz en doğru hareket olabilir.
EJDERHA
Her zaman sorulara verecek cevabınız olmaması, kötü bir anlam taşımaz. Sadece aradığınız cevabı bulabilmek için gidip araştırma yapmanız gerekir. Bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıp unutmayın…
YILAN
Bugün karşınıza, vakit ve dikkat gerektiren konular çıkacak. Ancak bir değişim yaratamayacağınıza dair düşünceler kafanızda dolanıp duruyor. Tüm bu kötümser düşünceleri kafanızdan atın ve çalışmaya başlayın.
AT
Kendinize, ne kadar hırslı olduğunuzu sorun. Önümüzdeki günlerde gerçekten neleri başarmak istediğinizi düşünün. Hedeflerinizi belirleyerek, bu hedeflere ulaşmak için kendinize bir yol çizin.
KEÇİ
Bu haftasonu biraz hassas olacaksınız. Rahatlamanız gerekiyor, bu nedenle kendinize bu haftasonu izin verin, huzurlu geçireceğiniz iki gün size çok iyi gelecek.
MAYMUN
Belli süreçleri hızlandıramadığınızı fark ediyorsunuz. Kesinlikle beklemeniz gerekiyor. Ancak bu bekleyiş, size iyi gelmiyor. Sabrınız tükenmek üzere…
HOROZ
Arkadaşınızın aklı karman çorman. Bu karışıklığın taşarak, sizin de gününüzü mahvetmesine izin vermemelisiniz.
KÖPEK
Bazen çevrenizde olanları fark etmezsiniz. Çünkü kendinizi yaptığınız işe kaptırırsınız. Bugün kafanızı, gömdüğünüz yerden çıkarın ve biraz etrafınıza bakın.
DOMUZ
Problemlerini anlatmak için size gelen insanlara seve seve yardım etmek istersiniz. Ancak tavsiye vermekten ileri gidemeyeceğiniz durumlarda, kendinizi sınırlandırmayı bilmelisiniz.